
Подарунковий бокс "Цифра 1" без кришки | Дерев’яна коробка для подарунків 32×18×5 см
250 ₴
- В наявності
- Код: ПБ-0009
+380 (96) 864-89-45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий бокс у формі цифри 1 — це стильне рішення для оформлення святкових подарунків та декору.
Використовується для створення яскравих композицій, фотозон та індивідуальних подарункових наборів. Може комбінуватись з іншими цифрами.
❗Ціна вказана за бокс БЕЗ КРИШКИ
Всередину можна покласти:
- солодощі
- косметику
- прикраси
- сувеніри
- декор та подарунки
Характеристики
- Матеріал: Дерево
- Кришка: відсутня ❌
- Розмір: 32×18×5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина в пакованні (см) | 5 |
| Ширина в пакованні (см) | 18 |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






