
Подарунковий бокс круглий з прозорою кришкою | Дерев’яна подарункова коробка 30×9 см
450 ₴
- В наявності
- Код: ПБ-0001
+380 (96) 864-89-45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий бокс круглий з прозорою кришкою — стильне та універсальне рішення для красивого оформлення подарунка. Прозора кришка дозволяє ефектно презентувати вміст і зробити подарунок більш святковим.
Усередині подарункового боксу можуть бути такі предмети як
- солодощі
- косметика
- прикраси
- ароматичні свічки
- іграшки
- інші приємні сюрпризи
✔ Надпис в центрі можна замінити на будь-який ваш
Характеристики
- Матеріал: Дерево (біле + червоне)
- Розмір: 30 × 9 см
- Форма: Кругла
- Кришка: Є
- Тип кришки: Прозора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Кругла |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в пакованні (см) | 9 |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






