
Подарунковий бокс для чоловіка | Чоловічий подарунковий бокс з дерева 24,5×17×25,5 см
250 ₴
- В наявності
- Код: ПБ-0002
+380 (96) 864-89-45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий бокс для чоловіка — це стильне та універсальне рішення для оформлення подарунка на будь-яке свято. Мінімалістичний дизайн і натуральне дерево роблять його ідеальною основою для створення персонального подарунка.
Усередині подарункового боксу можуть бути такі предмети як
- закуски та снеки
- алкогольні напої або напої (за бажанням)
- годинники та аксесуари
- парфуми та засоби догляду
- інструменти або корисні дрібниці
- чоловічі прикраси та аксесуари
- інші практичні та приємні подарунки
Бокс можна заповнити повністю на свій смак, створивши індивідуальний подарунок для чоловіка, тата, друга або колеги.
В ПРОДАЖУ ТІЛЬКИ САМ БОКС, БЕЗ НАПОВНЕННЯ
✔ Надпис в центрі можна замінити на будь-який ваш
Характеристики
- Матеріал: Дерево
- Розмір: 24,5 × 17 × 25,5 см
- Кришка: Немає
- Тип: Чоловічий подарунковий бокс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в пакованні (см) | 9 |
| Глибина в пакованні (см) | 17 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





