
Подарунковий бокс "Цифра 3" з цукерками | Дерев’яний подарунковий набір 32×22×5 см
1 200 ₴
- В наявності
- Код: ПБ-0003К
+380 (96) 864-89-45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий бокс "Цифра 3" з цукерками — стильний та смачний подарунок для будь-якого свята. Усередині зібрані популярні солодощі, які сподобаються і дітям, і дорослим.
Ідеальна комбінація 2-ма цифрами.
Усередині подарункового боксу:
- Snickers 4 шт
- Millenium 2 шт
- Twix 3 шт
- Milka (oreo) 3 шт
- MaxFun 3 шт
- Bounty 2 шт
- CandyNut / Krock 25 шт
2 кришки для боксу на вибір (прозора, біла)
Також у подарунок йде топпер "З Днем Народження"
Характеристики
- Матеріал: Дерево
- Розмір: 32 × 22 × 5 см
- Вага в упаковці: 1,9 кг
- Кришка: Є
- Тип кришки: На вибір (прозора або біла)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1900 г |
| Подарункова упаковка | Так |
| Подарунок для | Універсальний |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22 см |
| Колір | Білий |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина в пакованні (см) | 5 |
| Ширина в пакованні (см) | 22 |
| Вага в пакованні, кг | 1,9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴









