-25%

Скарбничка 365 днів. Скарбничка дерево. Скабничка на мрію "Подорожі" (M)
200 ₴
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: КО-0006
+380 (96) 864-89-45
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна скарбничка не лише допоможе вам реалізувати ваши фінансові мрії, але також може служити прекрасним подарунком для вашої родини та друзів.
Подаруйте їм можливість почати зберігати свої заощадження з естетичним та практичним аксесуаром.
20 х 13 х 7 см - Розмір M
Матеріал: Дерево біле
При замовленні від 20 штук - оптова знижка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Для банкнот |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴




